Mousson Josef Teodor (Högyészy 1887 - 1946 Trenčín)
Cesta sněhem, signováno vpravo dole Mousson, olej/plátno, 50 x 40 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |