Evropský malíř 1. třetiny 20. století
Amazonka, monogram vlevo nahoře neidentifikován, olej/plátno, 180 x 110 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Wladimir Zagorodnikow
- F. Winternitz um 1890
- Rüstung für einen österreichischen Grenadier aus der Zeit der Napoleonischen Kriege,