Uher Karel (Praha 1891)
Hrnčířský trh na Kampě, signováno, datováno a popsáno vlevo dole K. Uher 1935 Hrnčířský trh na Kampě, olej/plátno, 50 x 66 cm, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Uher Karel (Praha 1891)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |