Bílek Alois (Slupy u Tábora 1887 – 1961 Praha)
Dívka v kroji, signováno vpravo dole ABílek, olej/plátno, 100 x 81 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |