Rambousek Jan (Praha 1895 - 1976 Praha)
Bubenské nábřeží s Negrelliho viaduktem, signováno vpravo dole J. Rambousek, olej/plátno fixované na kartonu, 27,5 x 35,5 cm, rám (Šm)
Vystaveno: Jan Rambousek: Oleje, akvarely a grafiky, Topičův salon, Praha 1943
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |