Porš Gustav (Chrudim 1888 - 1955 Skuteč)
Krajina s městem, signováno vlevo dole Gust. Porš, olej/plátno, 73 x 100 cm, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |