Podešva František (Brno 1893 – 1979 Soláň)
Dívčí akty v krajině, signováno a datováno vpravo dole Podešva 20, olej/plátno, 92 x 113,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |