Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Bücherstube Hans Götz - 1926"unten rechts mit Bleistift signiert: Kubin, Lithografie, ca. 25 x 16 cm, Passepartout, verglast, alter Rahmen beschädigt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
07.01.2016 - 14:52
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 14:52 |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena: