Künstler 20. Jh.
Landschaft mit Steinbrücke und Burgruine, Öl auf Holz bezeichnet J. P. Sents 44 x 52 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
21.02.2018 - 15:54
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 21.02.2018 - 15:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.02. - 21.02.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Berliner Tafelaufsatz
- ** - Österreich 1922/1930 Nr.418-24A (Komponisten),
- Nomos Glashütte Lambda