Damenring
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,20 ct, Amethyste und verschiedenfärbige Schmucksteine, 14 gøG11
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.01.2016 - 14:24
- Vyvolávací cena:
Damenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 14:24 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |