Gerald Ackerer *
(Salzburg 1956) Betitelt "DANGER II", rechts unten signiert und datiert Gerald Ackerer 1994, Monogrammstempel AG, Collage auf Karton, ca. 64 x 47 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2016 - 14:31
- Vyvolávací cena:
Gerald Ackerer *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 14:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Famille rose Gruppe der Hehe Erxian Zwillinge, China, 18./19. Jh.,
- LKW "VW T5 DoKa Kastenwagen LR 2,0 BMT TDI 4motion DPF (Euro5)",
- Elvira Bach *