Joseph Adam
(Schottland 1850-1916) Betitelt "Bayrischer Bauer", rechts unten signiert Jos. Adam, Öl auf Leinwand, ca. 22 x 19 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2016 - 14:31
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Joseph Adam
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 14:31 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |