Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Der Gutsherr", aus der Mappe VII/1 Rauhnacht, im Stein signiert und nummeriert A Kubin 1, Lithografie, Raabe Nr. 281, Blattgröße ca. 36 x 47 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2016 - 14:40
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 14:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: