Ferd. Froning
"Alter Bauernhof", rechts unten signiert und datiert Ferd. Froning 1923, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 36,5 cm, Wechselrahmen, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
07.01.2016 - 14:54
- Vyvolávací cena:
EUR 75,-
Ferd. Froning
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 14:54 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: