Ludwig Bürgel (Pollak) *
(Seekirchen bei Salzburg 1901 -1972 Salzburg) "Waldlandschaft", rechts unten signiert und datiert Ludwig Bürgel 1945, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 35 x 45 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2016 - 15:10
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Ludwig Bürgel (Pollak) *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 15:10 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |