Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) "Le Compte Duc d'Orleans", Farbreproduktion nach Aquarell, Rückseite nummeriert 304/2500, Spadem Paris 1986, Blattgröße ca. 80 x 56 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
07.01.2016 - 15:25
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Salvador Dali *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 07.01.2016 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 31.12. - 07.01.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: