Smaragdbrillantring
Gold 580, zwei Altschliffbrillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 53, österr. Amtspunze 1872-1922, 5 g
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
28.12.2015 - 16:01
- Vyvolávací cena:
Smaragdbrillantring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 28.12.2015 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 22.12. - 28.12.2015 |