"WC und WC prive" 2 Lithographien
in Farbe undeutlich signiert je ca. 16 x 44 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:12
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:12 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |