F. Stoitzner
(Wien um 1920) Mohn und Kornblumen in Vase, Öl auf Karton, signiert F. Stoitzner, 58 x 79 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:33
- Vyvolávací cena:
F. Stoitzner
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |