Ernst Balluf *
(Linz 1921-2008) Aulandschaft im Winter, Aquarell auf Papier signiert E. Balluf, betitelt "an der Rodl" ca. 21 x 33 cm. in Passep. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:35
- Vyvolávací cena:
Ernst Balluf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:35 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: