Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Brandenburger Tor, Radierung in Farbe, signiert Luigi Kasimir Nr. 53/LIII 35 x 42,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:45
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:45 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: