Künstler um 1800
Betende Madonna, Öl auf Jutte, 58 x 48 cm. restauriert doubliert, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.12.2015 - 16:58
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1800
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.12.2015 - 16:58 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.12. - 23.12.2015 |