Brillantdamenring
Weißgold 585, mit einem Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, sowie einem Saphir, RW 53,5 3,5 g øG3
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
21.12.2015 - 14:18
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantdamenring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2015 - 14:18 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.12. - 18.12.2015 |