Diamant Damenring
Platin 950, Altschliffbrillanten und Diamantrauten, zus. ca. 0,30 ct, ein Saphir, RW 53, 3,4 gøP3
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
14.12.2015 - 15:55
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Diamant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Klenoty |
Datum: | 14.12.2015 - 15:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.12. - 14.12.2015 |