Damenuhr um 19. Jh.
Gold ca. 580, Zylinderwerk, Gehäuse und Zifferblatt beschädigt, Durchmesser ca. 30 mm, 22,8 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
16.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Damenuhr um 19. Jh.
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 16.12.2015 |