Hereke Seide ca. 76 x 53 cm
Nordwestanatolien (Türkei), Ende 20. Jh., mit ca. 800.000 Kn/qm, guter Zustand, signiert
16.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Hereke Seide ca. 76 x 53 cm
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 16.12.2015 |