Kurt Panzenberger *
(Wien 1942 geb.) "Teddybär", rechts unten signiert und datiert Panzenberger 2007, Aquarell auf Papier, ca. 20 x 18 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
16.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Panzenberger *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 16.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-