Maler Anfang 20. Jh.
"Stillleben", rechts unten signiert K. Stetten, Öl auf Karton, ca. 60 x 80 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
16.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 170,-
Maler Anfang 20. Jh.
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 16.12.2015 |