Fritz Aigner *
(Linz 1930-2005) "Erotische Gedanken", rechts unten signiert und datiert F. Aigner (19)79, Lithografie, Blattgröße ca. 100 x 70 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
16.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Fritz Aigner *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 16.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 16.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: