3 Putti, 1 Teufel, 1 Schmied mit Herz
Keramik, färbig staffiert Höhe 3,5-5 cm. tlw. gemarkt Keramos,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.12.2015 - 15:42
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.12.2015 - 15:42 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.11. - 09.12.2015 |