Künstler 20. Jh.
Ohne Titel, Mischtechnik auf Papier, signiert Forsthuber 80 x 60 cm. verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.12.2015 - 15:54
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.12.2015 - 15:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.11. - 09.12.2015 |