Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Mädchen, Radierung in Farbe signiert Ernst Fuchs, Nr.62/9941,5 x 31 cm. grahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.12.2015 - 16:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.12.2015 - 16:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.11. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-