Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Luv und Lee" Lithographie in Farbe, signiert Kumpf, Nr. 21/299, betitelt, ca. 46 x 46 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
09.12.2015 - 16:24
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce - Umění a starožitnosti |
Datum: | 09.12.2015 - 16:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.11. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: