Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) "Daphne" unten rechts signiert: Ernst Fuchs, Offsetdruck um 1970, Auflagennr.131/200, ca. 67 x 50 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
10.12.2015 - 15:48
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2015 - 15:48 |
Prohlídka: | 04.12. - 10.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: