Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Sprichwörter und Unartigkeiten" unten rechts signiert: Kumpf, unten links nummeriert: 229/300, Siebdruck, ca. 33 x 38,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
03.12.2015 - 15:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 03.12.2015 - 15:30 |
Prohlídka: | 25.11. - 03.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-