Reinhart Schinzel *
(Großlobming 1879-1954 Villach) "Blick auf den Mittagskogel", signiert R Schinzel, Öl auf Karton, revers betitelt Partie bei Rennstein bei Villach, 17,5 x 24,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.12.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Reinhart Schinzel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.11. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena: