Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) Doppelbild, avers "Landschaft", revers "Herrenbildnis", Öl auf Karton, 58,5 x 48,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.11. - 09.12.2015 |