Rudolf Buchner *
(Wernsdorf 1894-1962 Wien) Küstenlandschaft, Mischtechnik auf Papier signiert R. Buchner 45 x 61 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.11.2015 - 16:19
- Vyvolávací cena:
EUR 95,-
Rudolf Buchner *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2015 - 16:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.11. - 25.11.2015 |