Eduard Angeli *
(Wien 1942 geb.) Der Großwildjäger, Lithographie in Farbe, signiert Angeli, Nr.40/90 ca. 30 x 44,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
25.11.2015 - 16:21
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Eduard Angeli *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2015 - 16:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.11. - 25.11.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,- -
Vyvolávací cena: