Damenring
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,20 ct, Amethyste und verschiedenfärbige Schmucksteine, 14 gøG11
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Damenring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |