Karl Mostböck*
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Zwei Freundinnen", links unten signiert und datiert K. Mostböck (19)56, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 31 x 24 cm (CW) Ruf 600
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Karl Mostböck*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-