Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) "Tanzende Pepi", rechts unten signiert und datiert Hrdlicka 1964, Radierung, nummeriert 16/70, Passepartout-Ausschnitt ca. 49 x 58 cm (CW) Ruf 450
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: