Alfred Hrdlicka *
(Wien 1928-2009) Zyklus Hölderlin "Studie zur Guillotine", rechts unten signiert Hrdlicka, Radierung, nummeriert 19/30, Lew. 465, um 1972, Blattgröße ca. 64 x 86 cm, foliert (CW) Ruf 500
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Hrdlicka *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: