Joseph Berres, Edler v. Perez
(Lemberg 1821-1912 Wien) "Reiter an der Furth", unten signiert Perez, Öl auf Leinwand, ca. 75 x 111 cm, restauriert, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 700
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Joseph Berres, Edler v. Perez
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |