C. Peter Bergmann
(Düsseldorf 1886 geb.) "Dame mit Kopftuch", rechts unten signiert C P. Bergmann, Öl auf Holz, ca. 35 x 31 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 340
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
C. Peter Bergmann
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |