Čís. položky 241

Londoner Silberkännchen

Londoner Silberkännchen - Umění, starožitnosti, šperky

Silber 925, vergoldet, ziseliertes und graviertes Reliefdekor mit Blattwerk und Tiermotiven, Volutenhenkel, Scharnierdeckel, Standring mit drei Füßen, londoner Beschauzeichen von 1878, Höhe ca. 16 cm, 518,9 g, Dellen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.12.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Londoner Silberkännchen

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 19.11. - 02.12.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.