Thomas Redl
(Amstetten 1965 geb.) n Riccione, Sommer 1939, 2006, Lithografie, signiert, Ed. 9/25, 46 x 61 cm
19.11.2015 - 17:30
- Dosažená cena: **
EUR 350,-
- Vyvolávací cena:
EUR 350,-
Thomas Redl
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Charity "Delta Cultura" |
Datum: | 19.11.2015 - 17:30 |
Místo konání aukce: | Cserni Vienna, Wipplingerstraße 37 |
Prohlídka: | 17.11. - 19.11.2015 |