Bachtiar
Westl. Zentralpersien (Iran), 329 x 253 cm, um 1950, älterer Stammesteppich, in ausgezeichneter Erhaltung und schöner Farbpatina, Inschrift im Fond
04.12.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Bachtiar
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 04.12.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 16.11. - 01.12.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring ca. 1 ct, O-P/vvsi2-vsi1
- Systeme Glashütte
- LKW "Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI" (Euro 5)",