Helmmaske
Stamm: Mumuye, Nigeria, Holz, archaisch anmutend, grob geschnitzt, Fabeltier mit breitem Maul und Tubusaugen, dunkle Patina, Gebrauchsspuren, 2. Hälfte 20. Jahrhundert, Länge 42 cm
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
04.12.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 266,-
- Vyvolávací cena:
Helmmaske
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 04.12.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 16.11. - 01.12.2015 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)