Ferd. Froning
"Alter Bauernhof", rechts unten signiert und datiert Ferd. Froning 1923, Aquarell auf Papier, ca. 27 x 36,5 cm, Wechselrahmen, fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
25.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Ferd. Froning
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: